Op. Dr. Devrim Bellek

Op. Dr. Devrim Bellek

Op. Dr. Devrim Bellek Çorum Sungurlu’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çorum’da, Lise öğrenimini İstanbul’da Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi’nde tamamladı. 1995’te İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’ne girdi.

Tıp eğitimini başarı ile tamamlayarak 2003 yılında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Kliniği’nde uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimi sürecinde özellikle burun fonksiyonel ve estetik cerrahisi, kulak hastalıkları ve cerrahisi, horlama cerrahisi ve tedavisi ile ilgili çalışmalarda bulundu. Bir çok ameliyata ve eğitimlere, kongrelere katıldı.

Op. Dr. Devrim Bellek  2008 yılında uzmanlık eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra askerlik görevini Ankara Kara Harp Okulu’nda KBB Uzmanı olarak yerine getirdi. 2 yıllık mecburi hizmetini Artvin Devlet Hastanesi’nde 2010-2011 yılları arasında yaptı.
2011 yılından itibaren özel hastanede çalışmaya başladı. 2011-2017 yılları arasında Özel Medivia Hastanesi, 2017-2021 yılları arasında Özel Medient KBB Hastanesi’nde çalıştı. Özel hekimlikte binlerce ameliyata imza atan Dr.Devrim Bellek bu süreçte diğer bir çok ameliyat dışında burun fonksiyonel ve estetik ameliyatlarına yoğunlaştı.

2017-2021 yılları arasında Beykoz Üniversitesi Odyometri Bölümü’nde Yardımcı Doçent kadrosunda dersler verdi. Halen Uzman Öğretim Üyeliği kadrosu devam etmektedir.
European Academy of Facial Plastic Surgery, Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı, İstanbul Tabip Odası üyesidir.

Op. Dr. Devrim Bellek  İleri derecede İngilizce bilmektedir.

2021 Kasım ayından beri Rinoistanbul Bağdat Caddesi Kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.